LOST - stills s1/e11 All the Best Cowboys Have Daddy Issues

26. srpna 2010 v 10:29 | Lilianna |  Kate Austen
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Když se skupina přeživších dozvěděla o tom že Ethan není na seznamu pasažérů, vydává se okamžitě na místo, kde byl naposled viděn. Uprostřed džungle nacházejí ale jen batoh Claire a stopy zápasu okolo. Jack se okamžitě vydává je stopovat, ale je neúspěšný a jen se motá v kruzích. Dostihne ho Locke a navrhuje mu, aby on byl hlavním stopařem.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Jack nesouhlasí, chce Claire za každou cenu najít, dává si totiž za vinu, že jí zpočátku nevěřil. Nakonec se utvoří dvě stopovací dvojice - Kate+Jack a Locke+Boone. V táboře mezitím organizuje vlastní pátraní ještě Michael, kterého Locke do party odmítl. V džungli najde čtveřice první stopy, ale protože se rozcházejí v názoru, které z nich jsou správné, rozdělí se a každá dvojice se vydá jiným směrem.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Během stopování se obě dvojice snaží více poznat, především Boone je ohromen znalostmi Locka, Jack zase zjišťuje, že otec Kate byl v armádě. V táboře se Sawyer neúspěšně snaží dostat nějaké informace ze Sayida, je mu jasné, že ví víc, než říká. V džungli mezitím stopování přináší první úspěchy, Jack se sice oddělí od Kate, ale narazí na Ethana. Ten mu vyhrožuje a Jacka zmlátí.
imagebam.com.imagebam.com
Nedlouho poté, co se Jack vzpamatuje, nachází spolu s Kate u stromu zavěšeného Charlieho. Po několika neúspěšných pokusech se Jackovi podaří Charlieho oživit. Po Claire není ani stopa, na nic nenarazil ve vlastním pátrání ani Michael. Zatímco Charlie je v jeskyni ošetřován a seznámen s tím, že Claire drží stále Ethan, do noční džungle se na další průzkum vydávají Boone a Locke. Zcela náhodou nacházejí uprostřed lesa v zemi zabudovaný ocelový poklop...
FLASHBACK

Hlavní postava: JACK

Z minulých dílů víme, že Jack je chirurgem stejně jako jeho otec. Na jedné z operací ho dokonce uprostřed práce zastoupí, přesto se mu nepodaří zraněnou pacientku zachránit. Později se ukáže, že Jackův otec byl opilý a díky jeho chybě přišla pacientka nepřímo o život. Otec to nechce přiznat a do lékařské zprávy uvádí nepravdivou výpověď. Jack na otcův nátlak přistoupí na podepsání, ale když dojde k zasedání lékařské komise na základě stížnosti od pozůstalých pacientky, svojí výpověď v otcův neprospěch změní…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 __*FrCiNkA*__Affs♥♥ __*FrCiNkA*__Affs♥♥ | Web | 26. srpna 2010 v 10:33 | Reagovat

Mam na blogu takovej napad byla bych rada za tvuj nazor ;)
PS:uzasnej design =)

2 tamqa-xD -♥ tamqa-xD -♥ | Web | 26. srpna 2010 v 10:48 | Reagovat

ahoj mas krasny blog  .. a hlavne dess ..  nebudeme sb??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama