LOST - stills s1/e10 Raised by Another

20. srpna 2010 v 18:27 | Lilianna |  Kate Austen
Těhotná Claire, která se přestěhovala do jeskyně, trpí nočními můrami. Má sny o tom, jak její už narozené dítě mizí z kolébky a nikdo neví kam. Během jedné noci se jí dokonce zdá velice živý sen, jak se ji někdo snaží ohrožovat přímo v jeskyni. S křikem se probudí, neví, zda to byl sen nebo skutečnosti. Ostatní jí nevěří, Jack se ji snaží uklidnit mírnými sedativy.

Protože není jasné, kdo konkrétně přežil, Hurley navrhne, že provede malé sčítání. Od každého přeživšího získá jméno, věk a místo, odkud pochází. Poté, co sestavil seznam, chce ho porovnat s letovými záznamy, ale ty pro sebe získal kdo jiný než Sawyer. Hurley se za ním vypraví, otevřeně mu řekne, proč je potřebuje a Sawyer mu je překvapivě bez řečí dá.

Protože Claire nikdo nevěří, chce se odstěhovat zpátky na pláž. Když ji cestou postihnou první předporodní kontrakce, je s ní pouze Charlie, který se ji snaží v jeskyni udržet. Hodlá se vydat pro pomoc, ale vtom se jim do cesty postaví jeden z méně známých přeživších - podivín jménem Ethan Rom.

Mezitím se k ostatním vrací zcela vyčerpaný Sayid se zprávou o francouzské ženě a informaci, že na ostrově nejsou sami. V tu samou chvíli Hurley informuje Jacka, že porovnal svůj seznam s letovými záznamy a jedno jméno v nich nebylo - Ethan Rom…

FLASHBACK

Hlavní postava: CLAIRE

Claire otěhotněla neplánovaně se svým tehdejším přítelem Thomasem. Ten jí přesvědčí, aby si dítě nechala, a chce ho vychovávat s ní. Na radu kamarádky se již těhotná, ale nerozhodnutá Claire vydá navštívit věštce, ten však po prvním kontaktu odmítne z neznámých důvodů pokračovat. Claire se mezitím pohádá s Thomasem, který najednou nechce přijmout odpovědnost za dítě. Rozejdou se a Claire navštíví ještě jednou věštce a přemluví ho, aby dokončil, co minule započal. Ten jí nakonec předpoví, že pokud dítě nevychová sama, stane se něco hrozného. Protože Claire uvažuje o předání k adopci, věštec jí neustále připomíná, aby dítě nedávala pryč. Těsně před podpisem o adopci se Claire rozhodne. Věštec jí předává peníze a letenky do L.A, kde prý najde pár, se kterým bude dítě v bezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je dnes za den?

pondělí 19.4% (14)
úterý 12.5% (9)
středa 12.5% (9)
čtvrtek 12.5% (9)
pátek 16.7% (12)
sobota 6.9% (5)
neděle 19.4% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama