Únor 2009

Anna a její kámošky

27. února 2009 v 13:54 | Lilianna |  Soukromí Anny
Anna má mezi sebou hodně kamarádů a taky to umí pořádně rozpálit..:)
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Další fotky z Quasimi 2009

25. února 2009 v 14:29 | Lilianna |  Akce, párty
Tady jí to vážně sluší..:)
free image host free image host free image host free image host

London Fashion week: Quasimi Spring/Summer 2009

23. února 2009 v 14:17 | Lilianna |  Akce, párty
wow!! konečně nějaká novinka!!!
Anna i se svojí mamkou se objevila na jedný akcičce...kde jí to moc sluší..:)
free image host free image host free image host
free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

Anna v interview pro KTLA

14. února 2009 v 18:55 | Lilianna |  Interviews
Super fotky Anny...:) zdroj
free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

Rozhovor s Annou 4 z Pražské premiéry

4. února 2009 v 17:34 | Lilianna |  Interviews
Trošku delší, ale nevadí..
Proč nebudete natáčet třetí film v České republice?
M.J.: Potřebujeme velkou vodní nádrž, do které se vejde loď a je potřeba, aby to vypadalo, že ta loď je skutečně na moři. Příběh třetího filmu je důvodem, proč zde v natáčení nepokračujeme. Pokud by v České republice byla vhodná lokalita, velmi rádi bychom se sem vrátili. Natáčení ve vaší zemi pro nás bylo obrovskou zkušeností a náš dnešní návrat do Prahy vnímáme velmi emocionálně. Už proto, že jsme se opět mohli setkat s lidmi, s nimiž jsme ještě nedávno spolupracovali.
Jak mladí herci zvládali školní povinnosti během natáčení a jak probíhaly návraty do školních lavic? A.P.: Naštěstí chodíme do škol, kde je zajímá, co děláme. Moje škola mi vyšla vstříc, protože věděli, že se nikde neflákám, ale že vážně pracuji. Možná to tak nevypadá, ale práce to skutečně je a s tím návratem zpět mi naopak všichni pomohli.
Máte nějaký svůj "fantasy" svět, který je jenom váš a nikoho jiného tam nepustíte?
A.A.: Myslím, že natáčení filmu je takovým světem samo o sobě. To není realita, ale fantazie a ta krátkodobá intenzivní spolupráce s lidmi, kteří všichni přispívají k nějakému společnému cíli, znamená samo o sobě je určitou fantastickou věc.
A.P.: Podle mě, každé dítě má svého vymyšleného kamaráda, se kterým se baví. Já jsem to dělala jako malá a když už ho máte, musíte ho umístit do nějaké vymyšlené reality, takže takový svět je vlastně ve všech (dětech).
W.M.: Vyrůstal jsem na venkově a pro mě to samo o sobě je určité fantastické místo. Nejsou tam žádná auta, ten svět byl úplně jiný než svět tady kolem nás. Mohli jsme jít na louku a dělat, co
jsme chtěli. Skandar se mi teď směje, že mi říkají "farmářskej chlapec", ale pro mě to bylo to, o čem mluvíte.
B.B.: Já jsem vstoupil do Narnie jako poslední a patřím tady stále za nováčka a zatím mi nějak nejde rozlišovat mezi realitou a fantazií. Myslím, že v této nevědomosti ještě rád nějakou dobu setrvám.

Jak vypadají sny producenta?
M.J.: Souhlasím s tím, o čem před chvílí mluvil Andrew. Pro mě znamená natáčení filmu něco, co jsem chtěl celý život dělat. Vnímám to spíš jako hru než práci.
Plánujete po Narnii nějaký návrat k původní animaci (otázka, narážející na filmy Shrek)
A.A.: Momentálně ne. Chci si vyčistit hlavu a na chvíli si vzít volno. V tuto chvíli nic naplánovaného nemám.
Jak jste vnímal přechod od Shreka k Narnii? Necítil jste potřebu, vzít si nějakou ze shrekovských postaviček s sebou? A.A.: Letopisy Narnie a Shrek vypadají jako dva rozdílné světy, nicméně ledacos mají společného. Už z pohledu režiséra, který v nich může některé vlastní přístupy uplatnit. Baví mě zpracovávat prvky, které se na první pohled od stylu natáčeného filmu liší.
Prozradíte nám něco o druhém plánovaném pokračování Letopisů Narnie?
M.J.: V současné době jsme ve stádiu příprav. Režisérem tentokrát nebude Andrew (Adamson), ale Michael Apted. Většina natáčení bude probíhat v Mexiku. Nejvíce nás však mrzí, že z filmu odejdou postavy Petra a Zuzany.

Krátce po sedmé hodině dorazil slavnostní konvoj na červený koberec před pražský Slovanský dům, v jehož prostorách pod záštitou společnosti Falcon, shlédli slavnostní premiéru diváci hned v několika sálech multiplexu Palace Cinemas. Každá z hvězd přijela vlastním vozema po představení Jakubem Železným se herci vrhli do náruče svých nedočkavých fanoušků, aby jejich přízeň odměnili autogramem nebo společnou fotografií. Největšího ohlasu se podle očekávání dostalo ústřednímu hrdinovi druhého filmu, Benu Barnesovi, který však pro množství rozhovorů s českými i zahraničními novináři, potěšil vřeštící dav jako poslední. Charismatický Barnes působil velmi uvolněně a stejně jako jeho mladší kolegové přistoupil k fanouškům s vlídnou tváří a cestou k sálu č.1, kde pozvaní diváci shlédli premiéru "Kaspiána" ve společnosti celé slavnostní delegace, poctivě podepisoval vše, co mu jeho obdivovatelé vkládali pod ruce.

Georgie Henley, představitelka Lucinky, pobavila přítomné svým roztomilým vystupováním a poté, co se směle vydala vstříc emocemi stržené obdivovatelce, zmizela na několik okamžiků pod těly dvakrát tak velkých fotografů.Českápremiéra Letopisů Narnie: Princ Kaspian proběhla pravděpodobně nejlépe, jak si filmový divák dokáže představit. Nebývale přívětivé chování mladých hvězd, dodržený časový rozpis a nakonec i slušné počasí, dopomohli k nevšednímu zážitku, na který všichni návštěvníci budou jistě dlouho v dobrém vzpomínat.Jací jsou aneb na vlastní oči:Ben Barnes zaujme na první pohled nejenom spanilým princovským zjevem, ale především výškou (1.85 cm). Ačkoliv je z "dětského" hereckého obsazení nejstarší, mezi ostatní bez problémů zapadá. Vystupoval skromně, místy ostýchavě, ale v objetí rozvášněných fanynek poměrně rychle roztál.Georgie Henley oprávněně drží post miláčka publika. Celý den si evidentně užívala a dětským nadšením, které jistě kontrastovalo s jejími "vážnějšími" hereckými kolegy.William Moseley je usměvavý, mužným dojmem působící mladý herec. Ochotně se s námi vyfotografoval a na chvíli dokonce setrval mezi novináři po skončení tiskové konference.Andrew Adams patřil mezi příjemná překvapení dne. Muž s podobou Steva Buscemiho hýřil vtipem a přitom působil velmi všedně a přátelsky.