Leden 2009

Elizabeth Arden´s Eight hour party- další fotky

31. ledna 2009 v 19:46 | Lilianna |  Akce, párty
Tak po dlouhé době, jsem zase tady...:)
Taky doplňuju nějaký ty fotky z jedný párty..kde to Anně mooc slušelo!
Jinak vysvěčení by mohlo být lepší, jako vždy, ale byla sem celkem spokojená:-) a vy?

sčítání SB

25. ledna 2009 v 11:11 | Lilianna |  SB

Tak...je tu sčítání SBéé...Musela sem to udělat, protože někdo tady nebyl od začátku, co jsme se spřátelili.. A taky tady byl hroznej guláš..:D Tak prosím, zapište se...nechám to tu do konce února, aby jste se mohli zapsat..stejně, teď nemám moc času, tak se omlouvám předem, že toho tady moc nebude..a stejně, nemám co přidávat.:)

1. přezdívka
2. blog
3. chceš být SB i nadále?

takže do konce února..:)

London Fashin week- další fotky

24. ledna 2009 v 9:29 | Lilianna |  Akce, párty
Tady to Anně strašně sekne!! Moc se mi líbí ty její šaty a černý korále a prostě tak celkově!


Rozhovor s Annou a Willem 3

20. ledna 2009 v 16:15 | Lilianna |  InterviewsJaký bude podle vás druhý zfilmovaný díl Letopisů Narnie?
William:
O dost jiný, akčnější. Vyzkoušel jsem si, jaké je to být kaskadérem. V jedné scéně musím například odkopnout vojáka a naskočit během jízdy na cválajícího koně. Točili jsme to sedmkrát, byl jsem hodně nervózní. Všechny souboje jsou dopředu pečlivě nacvičené, víte, kam přijde rána a jak ji vykrýt, ale se zvířaty nemůžete nic předvídat. Stačí maličkost a všechno je jinak. Jinak jsem šťastný, že jsem se mohl do Narnie vrátit.

Nicméně tento díl je pro vás zřejmě poslední.
William:
To je pravda. Pokud natočí Poslední bitvu, tak tam se děti Pevensiovy vrací. Ale kdo ví, kdy na to dojde. Možná mi v té době bude už třicet.

Jak se vám líbí vývoj vašich postav?
Anna: Zuzana je o něco méně odvážná i ochotná než v prvním díle, ale stále zůstává logická a praktická.
William: Petr to nemá lehké. Musí dospět a stát se skutečným hrdinou. Herecky je to zajímavé, protože Petr se často cítí rozhněvaný a frustrovaný. V Narnii byl již dospělým králem a náhle se musí vrátit do kůže náctiletého školáka.
Princ Kaspian prý bude temnější. V čem?
Anna:
To už je takové nepsané pravidlo všech sérií, že bývají díl od dílu temnější. Jako by si producenti řekli, tak čímpak diváky ohromíme teď - ano, bude to temnější. Princ Kaspian bude podle mě temnější v tom smyslu, že ve filmu bude méně jasných barev. Telmarští vojáci mají černé zbroje, natočili jsme také řadu nočních scén. Zajisté tam bude víc soubojů, ale radši bych řekla, že bude hlubší než temnější.
William: V prvním díle měla hodně prostoru laskavá mluvící zvířata. Druhý díl je především o lidech, kteří jsou komplikovanější a méně roztomilí.
Na jaké scény jste nejvíc pyšní?
William:
Určitě na souboj, který Petr musí svést s králem Mirazem. Představitele Miraze Sergia Castellitta jsem se při natáčení téhle scény docela bál. Je o dost starší a budí respekt. Ten jeho pohled,
například když rozdrtil můj štít! Když jsme to dotočili, režisér Andrew Adamson mě chválil, jak skvěle jsem hrál. Odpověděl jsem: Já jsem nehrál, ale skutečně jsem bojoval o život! Jsem přesvědčen, že to bude jedna z nejsilnějších scén filmu.
Měli jste čas na prozkoumání Prahy?
William:
Myslíte pražské bary? Ne, samozřejmě žertuju. Praha je báječná, o něco horší to bylo v Ústí, protože to leží uprostřed ničeho. O tom něco vím, protože v Anglii bydlím na podobně situovaném místě. V Praze už jsme měli své oblíbené hospůdky, vlastní byt. Zkrátka jsme se cítili jako doma.
Anna: Příjemné je, že Londýn není od Prahy daleko, takže za námi mohli jezdit kamarádi a rodina. Na Hrad jsem tam vyrazila aspoň čtyřikrát a moc se mi líbilo třeba Museum Kampa.
Čemu se v budoucnu chcete věnovat?
William:
Čas mezi natáčením jedničky a dvojky jsem věnoval dokončení školy, pak jsem několik týdnů strávil v New Yorku, kde jsem studoval herectví a chodil trénovat do tělocvičny. Obojí mě hodně bavilo. Určitě hodlám chodit na konkurzy, rád bych se dál věnoval herectví a nezůstal napořád jen Petrem z Narnie.
Anna: Chystám se na Oxford a na změnu se docela těším. Ale návrat do showbyznysu nevylučuji, na vysoké škole jsou hodně dlouhé prázdniny a já bych ráda zůstala v kontaktu.


Design 04

19. ledna 2009 v 14:47 | Lilianna |  Designy
Tak je tu nový design. Není z mé výroby, ale je od Amber. Myslím, že se jí mooc povedl! je nádherný! Díky moc..:)

Náhled:
imagebam.com

avatary:

Anna a Gee s fanoušky..

17. ledna 2009 v 19:54 | Lilianna |  Paparazzi
krásné foto! Taky bych chtěla fotečku..:-)
jenom mě štvou ty nápisy na fotkách!!

Rozhovor s Annou 2

17. ledna 2009 v 9:16 | Lilianna |  Interviews
Ot.: Kdy jste skončila s prací na Princi Kaspianovi a co jste od té doby dělala?
AP: Práci na Princi Kaspianovi jsem skončila vloni na konci srpna. Měla jsem měsíc volna a pak jsem v říjnu nastoupila na univerzitu. Studuji na Oxfordu anglickou literaturu a moc mě to baví.

Ot.: Když si vzpomenete na natáčení, co vás na něm nejvíce bavilo?
AP: Okamžitě se mi vybaví všichni ti lidé. Našla jsem tam tolik dobrých přátel a několik těch, kterých si vážím opravdu nadevše!

Ot.: Během natáčení jste navštívili spoustu různých míst. Našla jste si nějaké oblíbené?
AP: Točili jsme na jednom odlehlém místě na Novém Zélandu s názvem Glasswater Creek, na které jsme museli létat vrtulníkem. Myslím, že to bylo moje oblíbené místo: bylo to tak naprosto úžasné a když jsme tam byli, cítili jsme se, jako bychom se dozvěděli nějaké obrovské tajemství. Bylo to tam hodně ukryté.

Ot.: Máte nějakou památnou scénu, která na vás opravdu zapůsobila?
AP: Točit noční nájezd na Mirazův hrad byla velká zábava. Bylo to skvělé, podílet se na akčních scénách: dělali jsme báječné věci a kulisy byly prostě dokonalé. Natáčeli jsme ten nájezd asi dva týdny po nocích a bylo divné a zábavné chodit do práce v sedm večer a vracet se domů v pět ráno.

Ot.: Jak si podle vás povede Princ Kaspian oproti Lvu, čarodějnici a skříni? Myslíte, že diváky překvapí?
AP: Tenhle film je trochu dynamičtější: je v něm více akce a více postav a na vás jako na diváka působí mnohem více věcí. Když se mluví o pokračováních, lidé obvykle hrozně nadužívají slovo "temnější", ale tenhle film skutečně temnější je, v doslovném smyslu toho slova. Když se řekne Lev, čarodějnice a skříň, vybaví se mi zelená tráva, modré nebe a vůbec základní barvy, ale Princ Kaspian používá tmavší barvy a měl by působit trochu drsněji.

Ot.: Byla vaše role v Princi Kaspianovi po herecké stránce náročnější než ve Lvu, čarodějnici a skříni?
AP: Zuzana je dospělejší, takže jde celkově o něco trochu jiného. Rozhodně je to zajímavá role a myslím, že máme štěstí, že nás vede [režisér] Andrew Adamson. Víte, on víceméně věděl, na co zrovna myslím, což je současně velice užitečné i trochu děsivé [směje se]! Pokud něco v záběru tak docela nesedělo, tak jsme se na sebe přes celou místnost podívali, on se na mě zamračil, já se zamračila na něj a napodruhé se to obvykle podařilo mnohem líp.

Ot.: Bylo natáčení tentokrát fyzicky náročnější?
AP: V knížkách děvčata v bitvách nebojují, ale ve filmu jsme to změnili, což je bezvadné. Mohla jsem střílet z luku a taky hodně jezdit na koních, a to byla velká zábava.

Ot.: Natáčení narnijských filmů trvá delší dobu. Co vám chybí, když nemůžete být doma?
AP: Samozřejmě hlavně lidé: přátelé a rodina. Chybí mi drobnosti jako anglické noviny a kavárny, do kterých chodím, když jsem doma. Miluji cestování a vždycky je vzrušující navštívit nová místa a žít tam, ale nosit si veškerý domov s sebou v kufru může za nějakou dobu unavit.

Ot.: A najde se něco, co vám z natáčení chybí? Pevensieovi měli vždycky s návratem do normálního života problémy. Co vy?
AP: Chybí mi to vzrušení z toho, když jste na place. Pořád se tam toho děje tolik a pořád se můžete učit tolik nových a zajímavých věcí. Udržuji kontakt s přáteli, které jsem si tam našla, ale chybí mi, že je nemůžu vídat denně. Několik měsíců s těmi lidmi strávíte obrovské množství času a pak najednou zmizí na jiný světadíl nebo k jinému filmu.

Ot.: Viděla jste už hotový film a pokud ano, co si o něm myslíte?
AP: Z filmu jsem toho zatím viděla hrozně málo. Viděla jsem trailer a pár ukázek, které jsem zahlédla, když jsem byla u postprodukce. Moc se na hotový film těším, i když jsem i trochu nervózní. Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak dopadly zvláštní efekty, protože ty jsou pravděpodobně tím nejožehavějším na celém natáčení. Těším se na to, až uvidím, jak vypadá Rípčíp, který byl dělaný počítačově.

Ot.: A co reklamní akce k filmu? Baví vás?
AP: Nikdy to není tak úžasné, jak si lidé myslí. Přesto je ale fajn se zase setkat s herci a štábem a moc se těším, že za pár týdnů navštívím New York, Japonsko a Prahu.

Ot.: A až bude po premiéře? Máte v plánu točit nějaké další filmy?
AP: Moc ráda bych natáčela dál a v současné době čtu několik scénářů, ale trávím také spoustu času studiem...a že ho není málo! Prostě počkám a uvidím, jak to dopadne.

Anna s přáteli

16. ledna 2009 v 16:56 | Lilianna |  Soukromí Anny
Super fotka..XD

Soukromčo Anny 12

14. ledna 2009 v 15:29 | Lilianna |  Soukromí Anny
Tak zatím poslední fotky z Annina soukromí
free image host free image host free image host free image host free image host

North London Collegiate School

13. ledna 2009 v 16:11 | Lilianna |  Scany
Anny fotky ze její školy
Rozhovor s Annou

10. ledna 2009 v 20:09 | Lilianna |  Interviews
Četla jsi Lewisovy Letopisy Narnie předtím, než začalo natáčení filmu?
Ano, byla to kniha mého dětství.
Jaké máš dojmy z natáčení?
Všichni jsme si velice blízcí, v podstatě není den, kdy bychom se neviděli. Zvykli jsme si na sebe a skvěle spolu vycházíme.
Chodíš do školy, jak to všechno zvládáš?
Je to samozřejmě hodně náročné, časově jsme maximálně vytížení, ale stihnout se to dá. Někdy je to však boj.
Studuješ na jedné z prestižních univerzit (Oxfford), jaký obor sis zvolila?
Angličtinu, ale učitelka ze mě nebude! Chtěla bych být herečkou, to už vím teď.
Ve filmu máš romantickou scénu s princem Kaspianem, jaké to bylo?
Nijak zvlášť jsem se připravovat nemusela, ale můžu říct, že princ Kaspian líbá opravdu skvěle!
Jaká byla reakce rodičů, když se dozvěděli, že budete hrát v Narnii?
Úžasná, byli nadšeni, skoro více než já (smích). Moc nám fandí.
Máte nějaký vzkaz pro české fanoušky?
Že jim vážně moc děkujeme za podporu. Je pro nás důležité vědět, že se jim naše práce líbí. Taková zpětná reakce pro nás moc znamená. A ať si určitě nenechají ujít nový díl Letopisů Narnie, stojí za to! Jinak se těšíme do Slovanského domu. Prahu oba známe, je krásná. Podívat jsme se byli i v Kutné Hoře, kde je kostnice. Ale bohužel není vůbec čas na nějaké výlety či procházky po městě.

Soukromčo Anny 11

8. ledna 2009 v 17:43 | Lilianna |  Soukromí Anny
už mě moc nebaví kopírovat, ale nemám vůbec co přidávat..:(


Soukromčo Anny 10

7. ledna 2009 v 15:59 | Lilianna |  Soukromí Anny
Anna s kamarády
nejspíš Anny kluk...:-)
no a tady je Anna..XD


Scan z Hitkrant

6. ledna 2009 v 17:00 | Lilianna |  Scany
Nádherné scany!
free image host.free image host

Soukromčo Anny 9

5. ledna 2009 v 18:53 | Lilianna |  Soukromí Anny
Tak z těhle fotek nemůžu!!! XD

Roadshow magazine

4. ledna 2009 v 19:18 | Lilianna |  Scany
free image host
jedna fotečka z úžasného časáku...:D

Anna s bráchou

3. ledna 2009 v 17:52 | Lilianna |  Soukromí Anny

Soukromčo Anny 7

2. ledna 2009 v 19:01 | Lilianna |  Soukromí Anny
Další soukromí, kde je Anna převážně se svými kamarády..


Soukromčo Anny 6

2. ledna 2009 v 11:50 | Lilianna |  Soukromí Anny
A zase další fotky z Annina soukromí..:-))